VELO FASHION SHOW

 Šā gada 4. jūlijā plkst. 11.00-13.00 skvērā starp Kultūras centru un t/c Valleta jums būs iespēja piedalīties, vērot un atbalstīt savu favorītu velo modes skatē. Vienlaikus šis ir arī labdarības pasākums, kurā mēs kopīgi varam palīdzēt valmierietim izdzīvot.
 
Šajā pasākumā tu varēsi piešķirt jaunu izskatu savam divritenim, padarot to košāku un interesantāku uz pāris stundām. Tas būs kas nebijis Valmierā, jo šis būs pirmais pasākums, kurā tu varēsi padarīt savu velosipēdu neatkārtojamu. Viss, kas tev jādara, ir jāņem līdz savs divritenis un jāļauj fantāzijai vaļa. Pušķošana un greznošana notiks uz vietas. Materiāli būs pieejami pasākuma norises vietā, tomēr ja vēlēsies piešķirt savam velo odziņu ar kāda nieka palīdzību, tu droši vari ņemt to līdz. Ja būsi pietiekami atraktīvs, iespējams, tu kļūsi par skatītāju favorītu. Katram velo tiks piešķirta ziedojumu kastīte, kurā ar ziedojumu palīdzību skatītāji balsos par savu favorītu.
 
Ar savāktajiem ziedojumiem palīdzēsim 17 gadu vecajam Aleksejam Cīrulim, kuram uzstādīta smaga diagnoze – aknu vēzis. Ārstēšanai nepieciešamā summa ir Ls 123 000.
 
Savu atbalstu tu vari sniegt, arī zvanot uz telefona numuru 90006586 (Ls 1).
 
Pasākumu organizē Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija. Tajā darbojas jauni, ideju pilni un atraktīvi cilvēki, kuri vēlas realizēt savas idejas.
 
 
 
Mūs finansiāli atbalsta Eiropas Kopienas programma “Jaunatne darbībā”.