VNF jauniešu skolas lietu labdarības tirdziņš

 Trešdien, 26. augustā, Valmieras jauniešu dienu ietvaros pilsētas slidotavā VNF Jauniešu ideju laboratorija (JIL) rīkoja labdarības tirdziņu. Tas piesaistīja jauniešus, kuri, iegādājoties sev nepieciešamās skolas lietas, ziedoja naudiņas labdarības akcijai “Skolas soma”.
 
 
“Liels prieks par Valmieras jauniešu domes doto iespēju piedalīties Jauniešu dienās. Organizējot tirdziņu, mēs varam palīdzēt mazajiem pirmklasniekiem uzsākt skolas gaitas,” saka Zanda, JIL brīvprātīgā. JIL dalībniece Emīlija uzskata, ka visvērtīgākais ieguvums pašai 'laboratorijai' ir jauniegūtā pieredze tirdziņu rīkošanā un iepazīšanās ar citām jauniešu organizācijām Valmierā.
 
JIL saka lielu paldies visiem, kas ziedoja – gan tiem, kas ziedoja naudiņu un iegādājās mantas tirdziņā, gan tiem, kas vienkārši vēlējās palīdzēt mazajiem pirmklasniekiem piepildīt skolas somas.
 
Papildu informācija:
 
Gundega Siliņa, VNF Jauniešu ideju laboratorijas koordinatore
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
 
 
 
Jauniešu ideju laboratoriju un tās pasākumus finansiāli atbalsta Eiropas Kopienas programma “Jaunatne darbībā” un Globālais fonds Kopienu fondu atbalstam.