VNF Labdarības bumbu rallijs – sacensības ikvienam!

VNF Labdarības bumbu rallijs – sacensības ikvienam!

“Uzmanību, gatavību un starts!” – un saņemot starta signālu, tūkstošiem krāsainu bumbiņu jau astoto gadu piedalīsies aizrautīgās sacensībās, lai cīnītos par lielisko balvu fondu! Arī šogad Valmieras pilsētas svētku apmeklētājus aicinām piedalīties Valmieras novada fonda (VNF) Labdarības bumbu rallijā, iegādājoties vismaz vienu bumbiņu, un dotu tai iespēju piedalīties aizraujošās sacensībās Valmieras kazu krācēs, izcīnot kādu no vietējo uzņēmēju sarūpētajām balvām!

 

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kurās ikviens, kas iegādāsies biļeti, iegūs savu unikālo numuru, kuru VNF attiecīgi norādīs uz bumbiņas. Valmieras pilsētas svētku noslēgumā 23. jūlija sestdienā plkst.18.00 visas apzīmētās bumbiņas vienlaicīgi tiks izbērtas Kazu krācēs. Pirmās 30 bumbiņas, kas finišēs netālu no Rātsupītes, izcīnīs saviem īpašniekiem balvas! Tāpat sacensību skatītājiem būs iespējams vērot Lielo bumbu ralliju, kurā sacentīsies novadu uzņēmēju iegādātās bumbas.

 

Kā piedalīties sacensībās? Pavisam vienkārši! Sākot ar 1.jūliju vari iegādāties biļeti par 3 eiro vai divas biļetes par 5 eiro darba dienās Valmieras novada fondā (Garā iela 10) un saņemt bumbiņu unikālos numurus, ar kuriem startēsi sacensībās Kazu krācēs. Savukārt ar 21. jūliju varēsi iegādāties biļetes Valmieras pilsētas svētkos skvērā pie Hanzas sienas blakus restorānam “Rātes vārti”. Plašāka informācija: www.vnf.lv.

 

Katru gadu ienākumi no Labdarības bumbu rallija nonāk Valmieras novada fonda projektu konkursam “Sev, tev, novadam”, no kura ik rudeni novada iedzīvotāji var saņemt atbalstu savām iecerēm. Tādā veidā līdz šim atjaunoti bērnu rotaļu laukumiņi, sakopti parki un citas zaļās apkaimes teritorijas, kā arī rīkoti dažādi sporta, kultūras pasākumi un īstenotas citas aktivitātes Valmieras novadā. Šogad VNF Labdarības bumbu rallija rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.