VNF organizēs apmācības Vidzemes nevalstiskajām organizācijām

 Augusta beigās Valmieras novada fonds (VNF) uzsāk apmācību ciklu Vidzemes nevalstiskajām organizācijām (NVO). Pirmie semināri 27. un 28. augustā būs par NVO juridiskajiem un administratīvajiem jautājumiem, bet līdz pat decembrim organizācijas varēs apgūt daudzveidīgas zināšanas dažādās NVO lietās.
 
Apmācību mērķis ir sniegt Valmieras un visas Vidzemes organizācijām zināšanas un prasmes par NVO darbā aktuāliem un svarīgiem jautājumiem, kas cels NVO kapacitāti, veicinās ilgtspēju un palīdzēs tām efektīvāk darboties sabiedrisku mērķu sasniegšanā.
 
Uz semināriem būs aicināti pārstāvji no ikvienas Vidzemes NVO un citi interesenti, kuri plāno uzsākt darbu nevalstiskajā sektorā.
 
Pirmā apmācība notiks 27.-28. augustā par NVO juridiskajiem jautājumiem. 27. augustā stāstīs par jaunu biedrību un fondu dibināšanu un tam nepieciešamajiem dokumentiem, par organizācijas struktūras plānošanu u.tml., bet 28. augustā – par sabiedriskā labuma statusa iegūšanu, tā ieguvumiem un saistībām, arī par ziedojumu juridiskajiem aspektiem. Semināra pirmā dienā vairāk paredzēta jaunākām organizācijām, bet otrā diena noderēs ikvienam, kas strādā vai plāno strādāt ar ziedojumiem.
 
Semināri notiks Valmierā. Uz tiem iepriekš jāpiesakās Valmieras novada fondā.
 
Vairāk informācijas par plānotajiem semināriem, laikiem, pieteikšanās kārtību lasiet VNF mājas lapā šeit.
 
 
Semināru norisi finansē Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts un Baltijas – Amerikas Partnerattiecību programma.