VNF Ziemassvētku kartiņas labdarībai devušas 1600 latu

 Valmieras novada fonds ir apkopojis rezultātus par Ziemassvētku labdarības apsveikumu pārdošanu, un šīgada ieguvums labdarības mērķiem – 1628,22 lati. Nauda tiks ieguldīta VNF neaizskaramajā kapitālā, no kura peļņas procentiem jau šajā vai nākamajā gadā fonds atbalstīs vietējo iedzīvotāju un organizāciju projektus.
 
Kopumā pārdotas 4728 atklātnes ar 25 dažādiem attēliem. Tos pasūtījuši gan fonda regulārie sadarbības partneri (laikraksts “Liesma”, “Vidzemes Veterinārais serviss”, “Valmieras stikla šķiedra”, “VTU Valmiera”, “Metāla Alianse” u.c.), gan jauni klienti Valmierā (“Ceļu komforts”, “Grundopt”, piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība “Trikāta KS” u.c.) un Rīgā (piemēram, sadzīves preču ražotājfirma “Unilever”).
 
2008. gadā VNF piedāvājums paplašinājās ar elektroniskajām kartiņām, kas taupības režīmā bija aktuālas vairākām iestādēm.
 
Esam gandarīti, ka mums apkārt ir cilvēki, kuri Ziemassvētkos apsveikumiem izvēlas vietējās labdarības kartiņas, tādējādi šim nolūkam paredzēto naudu atstājot Valmieras apkaimē. Paldies visiem, kuri atsaucās VNF aicinājumam!
 
Jāpiezīmē, ka fonds pārdod kartiņas jau trešo gadu, un šādā veidā labdarībai “nopelnīti” vairāk nekā 4600 latu, kas ievērojami papildinājuši VNF neaizskaramo kapitālu.
 
Īpašs paldies jāsaka Valmieras Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, Valmieras bērnudārzu “Krācītes” un “Bitīte” audzēkņiem un pedagogu kolektīvam par atsaucību un veltīto laiku, radot mākslas darbus apsveikumiem.
 
 
Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kas ļauj Valmieras apkaimes iedzīvotājiem pašu spēkiem uzlabot dzīves vidi sev apkārt, ziedojot naudu, laiku un zināšanas dažādu iniciatīvu īstenošanai.
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.