Ziemassvētkos – valmieriešu radītas apsveikumu kartiņas

 Lai īpaša sirsnība svētkos nonāktu pie katra jūsu drauga, kolēģa, klienta vai sadarbības partnera, Valmieras novada fonds (VNF) aicina Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikumiem iegādāties labdarības kartiņas. Tajās savu sirds siltumu un labdarīgās domas ielikuši Valmieras apkaimes jaunie mākslinieki, un tas priecēs gan sūtītāju, gan saņēmēju. Tikko ir sagatavots un fonda mājas lapā publicēts 2009. gada kartiņu katalogs.
 
Jau ceturto gadu kartiņas rada jaunie mākslinieki no Valmieras apkaimes. Šogad tie ir Valmieras Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, Valmieras bērnudārza “Bitīte” un Naukšēnu vidusskolas mazāko klašu audzēkņi, kā arī Trikātas jauniešu iniciatīvu centra “Centrs” aktīvisti. Arī visi ienākumi par kartiņām paliks tepat Valmierā un kalpos mūsu kopienas vajadzībām un problēmu risināšanai nākotnē.
 
Šobrīd līdz 25. novembrim aicinām uzņēmumus un iestādes izvēlēties sev tīkamāko attēlu un to rezervēt, ja nepieciešamas vairāk nekā 150 kartiņas. Attēlam var pievienot savas firmas logo vai to citādi pielāgot savām vēlmēm. Šī kartiņa citiem vairs nebūs pieejama. Savukārt decembra sākumā publicēsim vairākus attēlus, kurus varēs iegādāties ikviens neierobežotā daudzumā.
 
 
Labdarības kartiņas Ziemassvētkos pēdējo trīs gadu laikā ļāvušas fondam ziedojumos piesaistīt teju 5000 latu. Šī nauda ir pievienota VNF neaizskaramajam kapitālam un tiek rūpīgi ieguldīta – peļņas procenti jau pavisam drīz tiks izmantoti Valmieras apkaimes iedzīvotāju projektiem.
 
Valmieras novada fonds ir mūsdienīga vietējā labdarības organizācija, kas mudina vietējos iedzīvotājus ziedot, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un citā veidā atbalstīt sabiedrības vajadzības. Jau pavisam drīz fonds atklās iespēju ziedot lietotas mantas, bet vēlāk gaidāmas jaunas aktivitātes pašpalīdzības pasākumu atbalstam.
 
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.