VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2014

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2014 ir kopumā JIL ceturtais ideju konkurss, kam pirmo reizi ir izvēlēts konkrēts temats - māksla. Iesniegtās idejas tiks atbalstītas no JIL piesaistītajiem ziedojumiem un VNF Labo darbu programmas ziedojumiem.

Viena projekta maksimālā summa EUR 250.

Saņemts pirmajā kārtā 43, otrajā - 8 ideju pieteikumi.

Atbalstīti 4 projekti.

 

 

 

 

 

 

Atbalstītie projekti

 

Trešajās debesīs

Sabīnes Petrakovas izplānots un viņas vadībā veidots neformāls atpūtas stūrītis Mazsalacas vidusskolā, iesaistot arī skolas darbiniekus vairāku mēnešu garumā. Atpūtas stūrīti veido pašu krāsotie un radītie atpūtas krēsli no koka paletēm. Ērtākai sēdēšanai jauniešu uzšuva spilvenus. Projektam piešķirti 232,00 EUR.

Vairāk informācijas šeit.

 

 

Mazā Indija Valmierā

Brīvprātīgā Ilze no biedrības Haritas izveidoja savu fotodarbu izstādi Indija ienāk Valmierā galerijā Laipa Valmierā. Izstādes atklāšanā interesenti klausījās Ilzes piedzīvojumos par brīvprātīgo darbu Indijā, kā arī ieguva skaistus hennas tetovējumus uz ķermeņa. Projektam piešķirti 138,00 EUR.

Vairāk informācijas šeit.

Vairāk fotogrāfiju šeit.

 

Sportistu godināšanas pjedestāls

Airēšanas pulciņa dalībnieks Edgars Putniņš nosprieda, ka Baltijas labākajai airēšanas slaloma trasei Kazu krācītēs Valmierā ir nepieciešams savs godināšanas pjedestāls. Iesaistot draugus un ģimeni, tika izveidots radošs pjedestāls no koka materiāliem, kam aizmugurē atrodas airētāju foto baneri ar uzzīmētām Kazu krācēm. Projektam piešķirti 242,41 EUR.