VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2017

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2017 ir VNF Jauniešu ideju laboratorijas konkurss, kurā jauniešu projekti tika atbalstīti, galvenokārt, par VNF JIL iegūto finansējumu, organizējot dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem, vācot naudu ziedojumu kastītēs, dodoties ciemos pie sponsoriem un darot citas lietas. Šajā konkursā VNF JIL aicināja padomāt jauniešus par to, kas paliks pēc projekta beigām.

 

Saņemti 5 ideju pieteikumi.

Atbalstīti 4 projekti.

 

Atbalstītie projekti

 

 

Nāc un turies, slīdi droši!

Rencēnu jauniešu biedrība VirziensA ievēroja, ka skolas slidotavai trūkst aprīkojuma, lai skolēni varētu efektīvāk apgūt slidot prasmi. Ar vietējo profesionāļu palīdzību tika izgatavoti atbalsta stieņi slidošanai. 

Projektam piešķirti 75,40 EUR.

 

 

 

 

 

VPĢ teātra telpas remonts un labiekārtošana

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas teātra pulciņš, lai palielinātu savu teātra spēlēt prieku, vēlējās uzlabot skolas teātra telpas izskatu. Sadarbībā ar skolu telpa tika pārkrāsota un pārkārtota. 

Projektam piešķirti 453,84 EUR.

 

 

 

Bērnu un jauniešu teātra festivāls "Kaut kas citāds"

Rūjienas vidusskolas teātris nolēma, ka, ja nevar aibraukt uz teātra festivālu kādā citā pilsētā, tad vedīs teātri uz Rūjienu! Tika organizētas divu dienu apmācības teātru klubiem no vairākām Latvijas pilsētām, iekļaujot neformālo komunikāciju, meistarklases un teātra spēlēšanu.

Projektam piešķirti 489,00 EUR.

 

 

 

Treknums

Lai veicinātu jauniešu aktīvu brīvā laika pavadīšanu, Valmieras Tehnikuma skolēnu pašpārvalde nolēma uzstādīt āra stieņus skolas pagalmā. Stieņu veidošanā un uzstādīšanā iesaistījās skolas audzēkņi un skolotāji. 

Projektam piešķirti 368,00 EUR.

 

 

Projekta statistika.