VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2018

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2018 ir VNF Jauniešu ideju laboratorijas konkurss, kurā jauniešu projekti tika atbalstīti, galvenokārt, par VNF JIL iegūto finansējumu, organizējot dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem, vācot naudu ziedojumu kastītēs, dodoties ciemos pie sponsoriem un darot citas aktivitātes.

Šajā konkursā VNF JIL aicina padomāt jauniešus par to, kas paliks pēc projekta beigām un kā iekrāsot, atdzīvināt jau esošo savā novadā, lai piešķirtu tam jaunu krāsu!

 

Saņemti 5 ideju pieteikumi.

Atbalstīti 5 projekti.

 

 

Atbalstītie projekti

 

 

Jauniešu telpu iekārtošana Vecates pagasta kultūras centrā

Vecates jauniešiem nebija savas telpas brīvā laika pavadīšanai. Ja telpas nav, tātad jāiekārto! Pašvaldība piešķīra telpu, bet JIL- finansējumu telpu labiekārtošanai. Tika apgleznotas sienas un iegādātas mēbeles. 

Projektam piešķirti 596,11 EUR.

 

 

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas teātra klases labiekārtošanas 2. kārta

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas teātra klases labiekārtošanas otrā kārta, lai iegādātos nepieciešamo skatuves aprīkojumu labākas kvalitātes teātra spēlēšanai.

Projektam piešķirti 711,00 EUR.

 

 

 

 

 

 

Atpūtas liesmiņa

Valmieras Tehnikuma skolēnu pašpārvalde nolēma turpināt attīstīt skolēnu atpūtas iespējas skolas pagalmā, iekārtojot blakus iepriekšējā gadā uzstādītajiem stieņiem ugunskura vietu ar soliem. Tagad tā ir vieta, kur nesteidzīgi pavasara saulītē baudīt pusdienas vai apgūt jaunas zināšanas.

Projektam piešķirti 202,50 EUR.

 

 

 

pieSĒDI jaunieti!

Valmieras jauniešu biedrība "Divi krasti" izveidoja sēžamos no koka paletēm un matračiem. Ikdienā tie atrodas Valmieras Jauniešu mājā, bet ir arī viegli pārvietojami dažādiem citiem pasākumiem.

Projektam piešķirti 489,90 EUR.

 

 

 

 

 

 

 

Atpūtas stūrītis Naukšēnu novada vidusskolā 

Aktīvie Naukšēnu novada vidusskolas jaunieši iekārtoja atpūtas stūrīti skolas gaitenī, lai jauniešiem būtu patīkamāk pavadīt savu brīvo laiku starp mācību stundām. Tika izvietoti dīvāni no koka paletēm, ko jaunieši paši nokrāsoja un sašuva tiem pārvalkus.

Projektam piešķirti 260,97 EUR.

 

 

Projekta statistika.