VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

JIL mini ideju konkurss Ja es būtu sava novada priekšnieks 2013

JIL mini ideju konkurss Ja es būtu sava novada priekšnieks 2013

Lai parādītu, ka jaunieši var īstenot sabiedrībai nozīmīgas idejas arī par nelielām naudas summām jeb 20 latiem, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija rīko savu pirmo mini ideju konkursu Ja es būtu sava novada priekšnieks.

Konkursa finansējums LVL 240,00 (341,49 EUR).

Saņemts 91 ideju pieteikums.

Atbalstīti 12 projekti.

 

 

 

 

 

 

 

Atbalstītie projekti

 

 Slidotavas atklāšanas pasākums

Līdz ar aukstā laika iestāšanos, Naukšēnu vidusskolas jaunieši plānoja organizēt slidotavas atklāšanas pasākumu, kura apmeklētājiem būtu iespēja sasildīties ar siltu tēju un uzkost gardas maizītes. Tomēr, siltais decembris darīja savu un neļāva jauniešiem ierīkot slidotavu. Projekta īstenotāji - neformālā jauniešu grupa no Naukšēnu vidusskolas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).

Vairāk informācijas šeit.

 

Tikšanās ar Renāru Zeltiņu

Lai iedvesmotu jauniešus un palīdzētu nākotnes profesijas izvēlē, Mazsalacas vidusskolas jaunieši, noorganizēja tikšanos ar jaunos televīzijas personību un izbijušo basketbolistu – Renāru Zeltiņu. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Mazsalacas vidusskolas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).

Vairāk informācijas šeit.

 

INFO konfekte

Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunieši izveidoja informējošus saldumus par tuvākajiem pasākumiem, kurus decembrī, jaunieši paši dalīja Valmieras pilsētas ielās. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras Valsts ģimnāzijas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).

Vairāk informācijas šeit.

 

Pozitīvā siena

Valmieras Valsts ģimnāzijā ir tapusi Pozitīvā siena, kur gan skolotāji, gan skolēni un ģimnāzijas viesi, var pievienot savus jaukos vēlējumus un atziņas, tādējādi darot labāku turpmāko dienu. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras Valsts ģimnāzijas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).   

Vairāk informācijas šeit.

 

Palīdzības auto

Aicinot iedzīvotājus ziedot nevajadzīgās segas, matračus un spilvenus, jaunieši apbraukāja Valmieru un tās tuvākos novadus. Saziedotās mantas, jaunieši nogādāja Valmieras dzīvnieku patversmē, lai tās iemītniekiem ziemā būtu silti. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras Valsts ģimnāzijas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).    

Vairāk informācijas šeit.

 

Sporta istabas atklāšana Zilākalnā

Lai piesaistītu Zilākalna Sporta istabas apmeklētājus – jaunieši sarīkoja istabas atklāšanas pasākumu. Svinīgo atklāšanu papildināja dažādi gardumi un silta tēja no pašu apgleznotām krūzītēm. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras 5. vidusskolas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).    

Vairāk informācijas šeit.

 

Iepriecināsim bērnus slimnīcā

Ziemassvētku gaidīšanas laikā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas jaunieši, pārģērbdamies dažādās maskās, apciemoja Vidzemes slimnīcā esošos bērnus. Jaunieši bērniem dāvāja dažādus saldumus un kopīgi gāja rotaļās. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).     

Vairāk informācijas šeit.

 

Dāvanas no bērnu rokām

Lai iepriecinātu savus tuvākos un mīļos cilvēkus, Ķoņu pamatskolas meitenes rīkoja radošās darbnīcas bērnudārza audzēkņiem. Tajās mazie ķipari veidoja jaukas dāvaniņas no papīra, spīgulīšiem un dažādiem nieciņiem. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Naukšēnu vidusskolas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).     

Vairāk informācijas šeit.

 

Piparkūku sirdis Ziemassvētkos

Padarot gaišāku Ziemassvētku gaidīšanas laiku, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas jaunieši ar pašceptām piparkūku sirdīm un jaukām dāvaniņām – apciemoja Valmieras pansionāta iemītniekus. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).     

Vairāk informācijas šeit.

 

Muzikālā siena

Lai uzlabotu skolas iekšējo izskatu un atdzīvinātu tās tumšo gaiteni pie Mazsalacas vidusskolas mūzikas kabineta – tika izveidota muzikālā siena. Izveidotā siena turpmāk kalpos arī kā foto siena, pie kuras varēs fotografēties ikviens vidusskolas viesis. Projektu īstenoja neformālā jauniešu grupa no Mazsalacas vidusskolas. Projektam piešķirti LVL 20,00 (28,46 EUR).     

Vairāk informācijas šeit.