VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

JIL otrais ideju konkurss Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2013

JIL otrais ideju konkurss Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2013

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija jau otro reizi rīko ideju konkursu Jaunieši dod iespēju jauniešiem. Aicinām jauniešus vecumā no 13-25 gadiem iesniegt idejas, kas saistītas ar vietējās dzīves uzlabošanu un rada labumu pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku. Konkursa finansējums LVL 499,99 (711,42 EUR).

Saņemti 8 ideju sākotnējie uzmetumi un 5 pilni ideju pieteikumi.

Atbalstīti 2 projekti.

 

Atbalstītie projekti

 

Bumbo Valmieras centrā

Atjaunots un sakopts Vecpuišu parka basketbola laukums. Projekta laikā tika iepirkti un uzstādīti basketbola grozi. Projekta iesniedzēji paši iekārtoja laukumu - attīrīja to no sūnām, krāsoja līnijas un vairogus. Projektu īsteno Valmieras jauniešu dome. Projektam piešķirtais finansējums LVL 100 (142,29 EUR).

Vairāk informācijas šeit.

 

 

Jauno ģitāristu radošās dienas Ezera akordi

Īstenotas jauno ģitāristu radošās dienas Burtniekos, kas deva jaunajiem mūziķiem pilnveidot personīgās ģitārspēles prasmes. Šobrīd Ezera akordi jau kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurā jaunie ģitāristi satiekas, izglītojas un noslēgumā sniedz kopīgu koncertu. Projektu īsteno neformālā jauniešu grupa no Burtniekiem. Projektam piešķirtais finansējums LVL 457,25 (650,61 EUR).

Vairāk informācijas šeit un šeit.