Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

2. Valmieras Iedzīvotāju forums '2011

2. Valmieras Iedzīvotāju forums '2011
Valmiera ir pilsēta, kur tu dzīvo, strādā, atpūties. Šeit tu mācies, uzņem viesus un pēcpusdienā ar draugiem spēlē futbolu. Tev taču rūp, lai pilsēta būtu sakārtota, droša un draudzīga ikvienam!
Piedalies, nosaki prioritātes un palīdzi spert pirmos soļus ideju realizēšanā.
Nāc, domā un radi!
 
Ar šādu aicinājumu sestdienas, 2011. gada 15. oktobra rītā, Valmieras sākumskolā pulcējās aktīvi un idejām bagāti valmierieši. Sanākušie lika galvas kopā un sprieda par lietām, kas Valmierā jau izveidotas, kas vēl nepieciešams un ko saviem spēkiem varētu darīt, lai trūkstošais Valmierā taptu. Darbīgās dienas noslēgumā iedzīvotāji nāca klajā ar četrām vērtīgām idejām.
 
2.Valmieras Iedzīvotāju forumsForumā iedzīvotāji iztirzāja visiem aktuālas un pilsētas ikdienā būtiskas tēmas, līdz nonāca pie četrām idejām, kuras nu attīstītas jau par diezgan tuvā nākotnē realizējamiem projektiem. Tā tapusi ideja par Informācijas banku jeb vietu, kur valmieriešiem iegūt informāciju par dažādām līdzdalības un sociālās aktivitātes iespējām. Aktualizēts jautājums par Gaujas krastu labiekārtošanu un regulārām sakopšanas talkām. Lielu iedzīvotāju atbalstu guva ideja par Jauniešu šķūni jeb vietu, kur jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku, pašiem to organizējot. Un vēl kāda, ne mazāk svarīga ideja ar mērķi veicināt paaudžu sadarbību un pieredzes apmaiņu – Ceļš uz sadarbību.
 
Lai uzzinātu vairāk, šeit vienuviet apkopots iedzīvotāju diskutētais, paustie viedokļi, nosauktās problēmas un priekšlikumi:
 
 
 
Šajā materiālā atradīsiet arī skaidrojošo informāciju, kas ir Iedzīvotāju forums, pasākuma programmu un nākotnes plānus.
 
 
 
2. Valmieras Iedzīvotāju foruma atbalstītāji:
Sabiedrības integrācijas fondsValmiera24.lvValmieras pilsētas pašvaldība Valmieras kultūras centrs Radio SWH Valmieras studija Laikraksts Radio Valmiera Vidzemes Televīzija

 


Pievienotā galerija: