Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

Apkaimes darbnīcas Rūjienas novadā 2014

Apkaimes darbnīcas Rūjienas novadā 2014

Kas tev šķiet labs Rūjienas novadā un tieši tavā pagastā? Kas varētu būt vēl labāks? Kādam  jāizskatās tavam pagastam, Rūjienai un visam novadam, lai tā būtu labākā vieta, kur dzīvot, strādāt, atpūsties un audzināt bērnus? Atbildes uz šiem jautājumiem atradām kopā ar  Rūjienas un Ipiķu, Jeru, Lodes un Vilpulkas pagastu iedzīvotājiem.

 

Uz apkaimes ideju darbnīcām bija aicināti novada vietējie ļaudis, jo neviens cits labāk nezinās problēmas, vajadzības un iespējamos risinājumus. Pie tējas un cepumiem novadnieki dalījās, kā redz savu pagastu un tā attīstību, uzzināja citu idejas un noskaidroja iespējas īstenot savas idejas. Apkaimes darbnīcās izskanējušās idejas lieti noderēja Rūjienas novada pašvaldībai, veidojot jauno novada attīstības stratēģiju.  Savukārt, nākamajos Valmieras novada fonda projektu konkursos "Sev, tev, novadam" īpaši gaidīsim idejas, kas radušās Apkaimes darbnīcās.

 

Rezultāti pieejami šeit:

Apkaimes darbnīca Ipiķos 2014

Apkaimes darbnīca Jeros 2014

Apkaimes darbnīca Lodē 2014

Apkaimes darbnīca Vilpulkā 2014

Apkaimes darbnīca Rūjienā 2014

Apkaimes darbnīca Rūjienas novadā 2014