Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

Labdarības bumbu rallijs '2013

Labdarības bumbu rallijs '2013

Ar satraukumu un kārtīgu līdzi jušanu noslēdzās Valmieras novada fonda rīkotais Labdarības bumbu rallijs Valmieras pilsētas svētkos. Tūkstoš krāsainas rallija bumbiņas metās Kazu krācēs, kur, spēkojoties ar Gaujas mutuļiem un akmens šķēršļiem, traucās uz finišu. 16 izveicīgākās atnesa saviem īpašniekiem varenas balvas, bet visi rallija dalībnieki labdarībai ir saziedojuši vairāk nekā 800 latus.

 

Ikviens interesents pa latu varēja iegādāties ”Labdarības bumbu rallija”  biļeti pilsētas centrā izvietotajā tirdzniecības teltī, vai sazinoties ar Valmieras novada fondu. Kopumā tika pārdotas 1000 biļetes. Pateicoties atbalstītājiem, Bumbu rallija organizēšanas izdevumi nepārsniedza 200 latus, līdz ar to gandrīz visi ietirgotie līdzekļi nonāca labdarībai - kopīgā ”krājkasītē”, no kura Valmieras novada fonds atbalstīs vietējo iedzīvotāju idejas.

 

Paldies vietējiem uzņēmējiem, kuri sponsorēja 400 latu (€ 570) vērto balvu fondu sarūpējot kādam no 16 uzvarētājiem varenu balvu:

 

Dikļu pils

Romantiska nakts un brokastis divām personām Dikļu pilī.

SPA kūre “Zemeņu pieskāriens” salonā “Līga”.
Četras pirmizrādes biļetes Valmieras teātrī.
Muzikāls baudījums četrām personām džeza klubā un restorānā “Parks”.
No kinoteātra “Gaisma” biļete četrām personām kino mīļiem.
Sezonas abonements uz “BK Valmiera” spēlēm.
Labumu grozs, kas iepriecinās gardēžus no “Latvijas Piens”.
Dāvanu komplekts Tavam mājdzīvniekam no “Mājas Mīlulis”.
Trīs mēnešu abonements televīzijai un internetam no “NOVA”.
Sešas nodarbības Tavai veselībai sporta klubā “Spēka Pasaule”.
Liela mīkstā rotaļlieta, ko dāvā veikals “Agate”.
Noderīga dāvanu karte autoservisā “Līga Z”.
Izklaidei un atpūtai dāvanu karte naktsklubā “Multiklubs”.
Dāvanu karte medniekiem un dabas cienītājiem no veikala “Purnavu muiža”.
Modīga dāvanu karte apģērbu veikalā “Siluets”.
Dāvanu karte gardai maltītei kafejnīcā “Jauna Saule”.

 

 

Savukārt rallija tehnisko pusi atbalstīja uzņēmums “MG Show”, aktīvās atpūtas centrs “Eži”, airēšanas klubs “Straume” un neskaitāmi daudzie brīvprātīgie palīgi.

 

Paldies visiem – atbalstītājiem, rallija dalībniekiem, brīvprātīgajiem, kuri bija daļa no šīs aizraujošās sacensības un palīdzēja pievienot ziedojumiem 800 latus vietējo iedzīvotāju labajiem darbiem Valmierā un tās apkārtnē.


Pievienotā galerija: