Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2009

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2009

 

15 uzņēmumi 2009. gada nogalē atsaucās Valmieras novada fonda ceturtajam aicinājumam un savam īpašajam Ziemassvētku sveicienam izvēlējās VNF labdarības apsveikumu kartītes. Fonda kontā tas ienesa Ls 885,18. Vēl 60 lati ietirgoti Ziemassvētku tirdziņā.
 
Kā ierasts, zīmējumus kartītēm veidojuši Valmieras apkaimes jaunie mākslinieki. Savus darbiņus ziedoja Valmieras Mākslas vidusskolas audzēkņi, bērni no Beverīnas novada Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, Naukšēnu novada vidusskolas, Valmieras specializētā bērnudārza “Bitīte” un jaunieši no Trikātas jauniešu centra “Centrs”.
 
Pavisam aizgājušajos svētkos VNF izgatavoja un pārdeva 3460 labdarības kartītes ar 15 dažādiem bērnu un jauniešu zīmējumiem.