Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2010

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2010
Ar katru gadu pieaug pieprasījums pēc VNF piedāvātajām īpašajām Ziemassvētku kartītēm. 2010. gadā 17 uzņēmumi ir atsaukušies un izvēlējušies šo ziedošanas veidu kā savējo, lai atbalstītu VNF labos darbus Valmieras apkaimē. Starp tiem ir AS VSŠ, SIA Vidzemes Veterinārais serviss, SIA Valpro, basketbola klubs Valmiera, Sorosa fonds Latvija, Trikātas KS LPPKS u.c. Lielākais ziedojums ir nācis no SIA Unilever Baltic LLC.
 
Šogad 3003 kartiņas ir ienesušas neaizskaramajam kapitālam Ls 1 493,11. Arī šogad fonds piedāvāja kartiņu elektronisku veidu, kuru izvēlējušies bija četri uzņēmumi.
 
Zīmējumus kartītēm veidojuši Valmieras apkaimes jaunie mākslinieki - Valmieras Mākslas vidusskolas un Valmieras vājdzirdīgās internātskolas audzēkņi, bērni no Beverīnas novada Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”.