Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

Paciņas vientuļajiem sirmgalvjiem '2013

Paciņas vientuļajiem sirmgalvjiem '2013

Mazbērnu apciemojums, vai mierīga pastaiga parkā ir daļa no aktivitātēm, kas iezīmē skaistas  vecumdienas, diemžēl ne visiem sirmgalvjiem ir radi, kuri varētu apciemot, savukārt citi atrodas mājas aprūpē. Tādēļ, lai iepriecinātu mūsu apkaimes vientuļos sirmgalvjus 2013. gadā Valmieras novada fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu sarūpēja dāvanu paciņas, kuras pasniedza gan svētkos, gan īpašos sarīkojumos.

 

Apsveicot Valsts svētkos sirmgalvji dāvanu sainīšos saņēma dzērvenes pūdercukurā, kafiju, Selgas cepumus un citus gardumus. Ziemassvētkos talkā nāca Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši, kuri palīdzēja salikt paciņās mandarīnus, karsto sulas dzērienu un citus labumus, klāt pievienojot pašu gatavotus Ziemassvētku rotājumus un apsveikuma atklātnītes. Pēcāk paši jaunieši apciemoja vientuļos sirmgalvjus un aiznesa sarūpētos sainīšus. Ne viena vien ciemošanās ieilga pāris tējas krūžu garumā.         


Pavasarī Valmieras apkārtējo novadu seniori tikās Burtniekos - Aivara Brīzes, Elitas Veidemanes un vokālās grupas “Spārni” koncertā, bet pirms Līgo svētkiem Valmieras seniori pulcējās Amatnieku estrādē, kur kopīgi pina vainagus, dziedāja līgo dziesmas, grieza dančus un baudīja pūtēju orķestra “Signāls” koncertu.

 

Katru reizi, dāvājot paciņas, izdevies iepriecināt 250 sirmgalvjus Mazsalacā, Rūjienā, Naukšēnos, Burtniekos, Beverīnā, Kocēnos un Valmierā. Paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam, novadu sociālajiem darbiniekiem, vietējām pašvaldībām, sponsoriem un brīvprātīgajiem palīgiem, - visiem, kas iesaistījušies šajā akcijā.