Akcijas, kuru laikā vāktie ziedojumi devuši iespēju palīdzēt tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk.
 

Akcija “Skolas soma 2013”

Akcija “Skolas soma 2013”

Šogad izdevies atbalstīt visu 70 ģimeņu lūgumus pēc palīdzības. Akcijas noslēguma pasākumā 5. septembrī viesnīcā “Wolmar” ģimenes baudīja nelielu koncertu un saņēma uzņēmēju sarūpētos mācību piederumus un dāvanu kartes.

 

Noslēguma pasākumā ģimenes no Kocēniem, Rūjienas un Naukšēniem tikās kopā ar ziedotājiem, kur iejūtoties pirmklasnieka lomā, minēja mīklas un risināja dažādus atjautības uzdevumus. Savukārt par muzikālo baudījumu parūpējās skanīgās Vindas jauniešu balsis. Līdz ar laba vēlējumiem, apkārtējo novadu pirmklasnieciņi saņēma 20 latu vērtās dāvanu kartes kancelejas preču veikalā “Vidzemes papīrs”.

 

Valmieras novada fondam palīdzību sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam lūdza 70 ģimenes, kurās aug 158 skolēni, no tiem 41 bērns skolas solā sēžas pirmo reizi. 9 dāvanu kartes paliek tepat Valmierā, divas dodas uz Beverīnas novadu, sešas – uz Burtnieku novadu, 11 – uz Kocēnu novadu, 12 – uz Mazsalacas novadu, 12 – uz Naukšēnu novadu un 18 nonāks pie Rūjienas novada skolēniem.

 

Šī gada “Skolas somas” draugi Valmierā un apkārtnē kopā saziedojuši 1850 latus! Liels paldies uzņēmumiem “Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, “Ceļu komforts”, “Gemini IT” “Kantīne B”, “L.P.Jana”, “Valmiera-Andren”, “Ecotechno”, “Pārgaujas veterinārā klīnika un aptieka”, “4 mīļas ķepas”, veikaliem “Caps”, “Vidzemes papīrs” un Vidzemes Tirgotāju savienībai. Tāpat “skolas somas” papildinājuši Rasma Runde, Svetlana Sprūža, Gunita Bērziņa. Paldies anonīmajiem ziedotājiem, kuri saziedojuši teju 600 latus Valmieras, Matīšu un Rūjienas tirdzniecības vietās izvietotajās ziedojumu kastītēs.

 

Paldies par jauko noslēguma pasākumu sakām veikalu tīklam “Maxima”, kuri sagādāja gardās tortes un dāvanu komplektus, kā arī paldies viesnīcai “Wolmar” par mājīgajām telpām un Jaunatnes centram “Vinda” un Guntaram Aizupietim par muzikālo atbalstu.

 

Labdarības akcija “Skolas soma” Valmierā norisinās jau astoto gadu, to īsteno Valmieras novada fonds, palīdzot mazturīgajām Valmieras apkārtnes ģimenēm sagatavot skolniekus jaunajam mācību gadam. Paldies visiem, kas bija daļa no 2013. gada akcijas, un ceram uz atbalstu skolas somu piepildīšanā arī nākamgad!