Jaunumi

Image
Gada brīvprātīgais 2023

Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai “Gada brīvprātīgais 2023”

5. decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo dienu, tādēļ Latvijas iedzīvotāji un organizācijas tiek aicinātas pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā laika posmā no 2022. gada novembra līdz 2023. gada novembrim. Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām, kas savu laiku ziedo brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā.
Image
Naukšēnu Domrade

Domrade

Tiekamies jau šajās brīvdienās Naukšēnu Brūža svētkos.

Nāc un domā kopā ar VNF!

Image
mt
Mazākumtautību programma

Mazākumtautību NVO seminārs

Iesāksim rudeni jaudīgi!

Ja pārstāvi Vidzemes mazākumtautību NVO vai darbojies ar mazākumtautību iedzīvotājiem, aicinu piedalīties seminārā ZOOM platformā!

Image
AIF komunikācijas kampaņa

Izsludināts projektu konkurss komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju

Lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju izpratni par demokrātiju un sekmētu iesaisti sabiedriskajos procesos, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) izsludinājis atklātu projektu konkursu komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju. Projektu iesniegšanas termiņš ir šī gada 24. oktobris, bet jau 7. septembrī notiks informatīvais seminārs par konkursu.