Jaunumi

Image
Demokrātijas akadēmijas konkurss

Pēdējās nedēļas konkursā "Skolotāj, aizved mani uz muzeju!"

Joprojām Valmieras novada fonds joprojām aicina Vidzemes izglītības iestāžu skolēnus kopā ar saviem pedagogiem apmeklēt tīkamāko muzeju un saskatīt tā eksponātos DEMOKRĀTIJU! Klašu grupas, kas iesniegs atbildes līdz š.g. 28. aprīlim, iegūs izzinošo un izglītojošo spēli “Demokrātijas spogulis”.
Image
KM Senioru medijpratības darbnīcas 2024

Pieteikšanās senioru medijpratības darbnīcām Valmieras novadā

Lai palīdzētu vecākiem cilvēkiem izvēlēties kvalitatīvus un uzticamus medijus, kā ar atpazīt krāpnieciskas ziņas, Valmieras novadā un citviet Vidzemē tiek rīkotas senioru medijpratības darbnīcas “Saproti informāciju”. Pirmā senioru darbnīca notika Rencēnos, taču nākamajās ceturtdienās darbnīcas notiks Rūjienas tautas namā (11. aprīlī), biedrības “Valmieras pilsētas pensionārs” telpās (18. aprīlī), Naukšēnu bibliotēkā (25. aprīlī), biedrības “Pie kamīna” telpās Madonā (2. maijā) un Mazsalacas bibliotēkā (16. maijā).
Image
DA ekurss

Mācies demokrātiju, iegūsti apliecību un saņem balvu!

Lai ikvienam būtu iespēja sev ērtā vietā un laikā izzināt demokrātiju, tās veidus un iespējamās līdzdalības formas un mehānismus, Demokrātijas akadēmija piedāvā apgūt e-kursu “Demokrātija. Zināt. Izprast. Darīt.”! Pēc e-kursa apguves tiek izsniegts apliecinājums par programmas apguvi, savukārt, pirmie dalībnieki tiks pie īpašām Demokrātijas kārtīm!
Image
ua

Ukrainas civiliedzīvotāji aicināti pieteikties grupu un individuālajām nodarbībām/ Українці в Латвії запрошується на групові та індивідуальні заняття

Aicinām Ukrainas civiliedzīvotājus pieteikties uz grupu un individuālajām nodarbībām no 16.marta līdz 22.jūnijam. Gan pieaugušajiem, gan bērniem, visiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, lai parūpētos par savu labsajūtu Latvijā. Šīs terapijas sniedz drošu un atbalstošu vidi, lai apzinātu savas emocijas, gūtu jaunas atziņas un saņemtu atbalstu ar smilšu, mūzikas un psiholoģiskā atbalsta terapijas veidiem.
Image
KM Senioru medijpratības darbnīcas 2024

Senioru medijpratības semināri Latvijā ''Saproti informāciju''

2024. gada laikā ar Kultūras ministrijas atbalstu semināri senioriem tiek rīkoti visos Latvijas novados, lai veicinātu medijpratību: mazinātu dezinformācijas radītos riskus un veicinātu kritisku un atbildīgu attieksmi pret publiskajā telpā pieejamo informāciju. Īpaša sadaļa paredzēta arī krāpniecības gadījumiem ar mērķi iepazīstināt seniorus ar iespējamiem draudiem un krāpnieku izpausmēm, spēt tos laicīgi noteikt un pasargāt sevi un savus tuviniekus.