Jaunumi

Image
GB 2024

VNF rīko Gaujas Bingo Gaujas plostnieku svētkos.

Sestdien, 18.maijā, norisinājās Gaujas bingo, izklaidējoši azartiska labdarības akcija, kuras laikā tika vākti ziedojumi vietējās kopienas attīstības atbalstam. Visas dienas garumā atbalstu sniedza vairāk kā 100 ziedotāji un vakarā Gaujā tika palaistas 105 mazās, krāsainās labdarības bumbiņas, par kuru dalību sacensībai pa upi ziedoja svētku viesi un dalībnieki Strenču apvienības iedzīvotāju iniciatīvām. Ātrāko bumbiņu “īpašnieki”, kuri piedalījās Gaujas bingo, saņēma vērtīgas balvas.
Image
UK

Aicinām ziedot Ukrainas aizstāvjiem

Sadarbībā ar Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecību Latvijas Republikā, biedrību “Valmieras Attīstības aģentūra”, Valmieras novada pašvaldību un Valmieras novada fondu ir sākta akcija, vācot līdzekļus automašīnas un dronu iegādei un tās nogādei Ukrainas armijai. Ziedojumu lūdzam pārskaitīt:
Image
DA Muzejkonkurs VVV

Vidzemes konkursā "Skolotāj, aizved mani uz muzeju!" aktīvākie ir valmierieši

Lai sagatavotu jauniešus aktīvai līdzdalībai sabiedrībā un sekmētu pilsonisku izglītību, VNF aicināja pedagogus kopā ar skolēniem doties uz muzejiem un tajos saskatīt demokrātijas simbolus. Konkursā visaktīvākie bijuši valmierieši: visas klases, kas piedalījās, saņem spēļu kārtis "Demokrātijas spogulis", bet galveno balvu - Kosmosa izziņas centra apmeklējumu - iegūst Valmieras Valsts ģimnāzijas 12. klašu skolēni. Paldies sakām vēstures skolotājai Inetai Amoliņai!
Image
Jaunatnes

Vidzemes NVO jaunatnes festivāls

Jau šonedēļ Liepas ciemā notiks tīklošanās un labās pieredzes apmaiņas pasākums “Vidzemes jaunatnes NVO festivāls”, kur aicinātas pieteikties Vidzemes nevalstiskās organizācijas (NVO) un neformālās grupas, kas darbojas ar jauniešiem. Jaunatnes festivālu  rīko Valmieras novada fonds sadarbībā ar  Liepas jauniešu centru “Apelsīns”.
Image
Demokrātijas akadēmijas konkurss

Pēdējās nedēļas konkursā "Skolotāj, aizved mani uz muzeju!"

Joprojām Valmieras novada fonds joprojām aicina Vidzemes izglītības iestāžu skolēnus kopā ar saviem pedagogiem apmeklēt tīkamāko muzeju un saskatīt tā eksponātos DEMOKRĀTIJU! Klašu grupas, kas iesniegs atbildes līdz š.g. 28. aprīlim, iegūs izzinošo un izglītojošo spēli “Demokrātijas spogulis”.
Image
KM Senioru medijpratības darbnīcas 2024

Pieteikšanās senioru medijpratības darbnīcām Valmieras novadā

Lai palīdzētu vecākiem cilvēkiem izvēlēties kvalitatīvus un uzticamus medijus, kā ar atpazīt krāpnieciskas ziņas, Valmieras novadā un citviet Vidzemē tiek rīkotas senioru medijpratības darbnīcas “Saproti informāciju”. Pirmā senioru darbnīca notika Rencēnos, taču nākamajās ceturtdienās darbnīcas notiks Rūjienas tautas namā (11. aprīlī), biedrības “Valmieras pilsētas pensionārs” telpās (18. aprīlī), Naukšēnu bibliotēkā (25. aprīlī), biedrības “Pie kamīna” telpās Madonā (2. maijā) un Mazsalacas bibliotēkā (16. maijā).
Image
DA ekurss

Mācies demokrātiju, iegūsti apliecību un saņem balvu!

Lai ikvienam būtu iespēja sev ērtā vietā un laikā izzināt demokrātiju, tās veidus un iespējamās līdzdalības formas un mehānismus, Demokrātijas akadēmija piedāvā apgūt e-kursu “Demokrātija. Zināt. Izprast. Darīt.”! Pēc e-kursa apguves tiek izsniegts apliecinājums par programmas apguvi, savukārt, pirmie dalībnieki tiks pie īpašām Demokrātijas kārtīm!