Atskats JIL Grila &sarunu vakarā

Atskats JIL Grila &sarunu vakarā

Mājīgā, draudzīgā un skanīgā 12. septembra vakarā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas rīkotajā “JIL Grila& sarunu vakarā” visi sanākušie vienojās sarunās un kopā būšanā, lai atzīmētu jauniešu mājas “Ceplis” sešu gadu dzimšanas dienu, JIL jaunās sezonas sākumu, kā arī akustiskās mūzikas pavadībā nodotos grilēšanai.

 

Tā ir Jauniešu ideju laboratorijas ikgadēja tradīcija - rīkot septembra sākumā brīvo vakaru, kas paredzēts jauniešiem, lai iedvesmotos un uz mirkli aizmirstu ikdienas steigu. Pasākuma apmeklētāji vērtē vakaru kā izdevušos - noslēgumā visi devās mājup ar smaidiem uz sejas un.. paēduši.

 

Vakara ietvaros bija iespēja arī uzzināt vairāk par pašu “Cepli” un JIL, ar dažādām aktivitātēm jauniešiem bija iespēja iejusties (kā simulācijā) ikgada rīkotajā projektu konkursa “Jaunieši dod iespēju jauniešiem” žūrijas lomā gan diskutējot par nākamā gada iespējamo pamattēmu, vadlīnijām un kritērijiem, gan vērtējot “iesniegtos” projektu konkursus. Tika pārrunāti dažādi finanšu piesaistes veidi projektu konkursa finansēšanai, kas ir viens no galvenajiem JIL darbības virzieniem.

 

Tiesa, simulācija bija tikai daļa no vakara aktivitātēm. Ņemot vērā, ka tika svinēta dzimšanas diena, bija izdevība dziedāt “Daudz baltu dieniņu”, sarīkot sadziedāšanos komandās, kā arī apēst pa gabalam dzimšanas dienas burkānkūkas.

 

Tiem jauniešiem, kuriem nebija iespēja apmeklēt “JIL Grila& sarunu vakaru”, varam droši teikt - viss vēl ir tikai priekšā! Ja Tu vēlies pievienoties JIL komandai, tad mēs Tevi aicinām pievienoties mums nākamajā sapulcē ceturtdien, 19. septembrī, plkst. 17.00 jauniešu mājā “Ceplis”. Varam garantēt - patērētais laiks atmaksāsies ar uzviju!