Domrades novados - plānosim un īstenosim idejas kopā!

Domrades novados - plānosim un īstenosim idejas kopā!

Valmieras novada fonds kopā ar Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Kocēnu un Rūjienas novadu pašvaldībām organizē un aicina novada iedzīvotājus uz domradēm! Kļūt par savu apkārtnes entuziastu, saredzēt iespējas un vajadzības un piedalīties savas apkārtnes pilnveidošanā.

 

Domrades notiks sešos novados:

1) 3.oktobrī plkst.11.00-14.00  Burtnieku domrade (Matīšu Tautas nams, Burtnieku novads Valmieras iela 16, Matīšos);

2) 8. oktobrī plkst.14.00-17.00 - Naukšēnu domrade (Naukšēnu kultūras nams, Putniņi, Naukšēnu pagasts);

3) 9.oktobrī  plkst.15.00-18.00 - Kocēnu domrade (Kocēni, Kocēnu pagasts,  Kocēnu kultūras nams, Alejas iela 3);

4) 13.oktobrī plkst.15.00-18.00 - Rūjienas domrade (Rūjienas novada Tautskola, Rūjiena, Rūjienas pilsēta, Skolas iela 8A);

5) 15.oktobrī plkst.17.30-19.30 - Beverīnas domrade (Brenguļu sporta centrs “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts);

6) 22.oktobrī plkst. 14:00- 17:00 - Mazsalacas domrade (Mazsalacas novada Kultūras centrs, Rūjienas iela 1).

 

Domrade, kas citiem zināma arī kā iedzīvotāju forums - tā ir iedzīvotāju kopābūšana, lai justos piederīgi, sadzirdēti, iesaistīti un noderīgi. Tā ir satikšanās, lai iepazītos, iedvesmotos, plānotu un īstenotu kopīgas idejas.

 

Katrā domradē būs divas daļas. Pirmajā daļā kopīgi noteiksim vietējās apkaimes iedzīvotāju vajadzības, gūsim domubiedrus to risināšanā. Domrades otrajā daļā uzņemsimies iniciatīvu, apjautīsim iespējamos atbalsta veidus un nonāksim līdz risinājumam sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību un Valmieras novada fondu. Atbalstu iecerēm no VNF būs iespējams gūt arī fonda ikgadējā konkursā “Sev, tev, novadam”, kur domradēs paustajām idejām tiks piešķirta prioritāte.

 

Ņemot vērā, ka Covid-19 radītie izaicinājumi ir atbildība par mūsu visu veselību, pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots. Garantējot sanitārā protokola ievērošanu, lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai domradei ŠEIT vai pa tālruni 20 474440.

 

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.