Jaunieši tiek aicināti iesniegt idejas projektu konkursā “ideja2020”!

Jaunieši tiek aicināti iesniegt idejas projektu konkursā “ideja2020”!

Šī gada ideju konkursa mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu jauniešu iecerēm, kas pilnveidotu vietējo iedzīvotāju ikdienu. Ideja var tikt īstenota Valmierā vai tās apkaimē: Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadā.Konkursa tēma netiek ierobežota, taču par primāri atbalstāmiem tiks uzskatīti projekti, kas tiktu īstenoti ilgtermiņā, tāpat augstāk tiks novērtēti pieteikumi ar citu organizāciju/ iestāžu līdzfinansējumu.

 

Projekti var būt:

  • Ilglaicīgi un paliekoši objekti, piemēram, telpu kosmētiskie remonti, ēku apgleznošanas, vides instalācijas;
  • Kultūras pasākumi, tostarp zibakcijas, informatīvās kampaņas, koncerti, izstādes, iedvesmojošas tikšanās, meistarklases un citi;
  • Sociālās aktivitātes;
  • Citas idejas, piemēram, inventāra uzlabošana, aptauju / informatīvu plakātu veidošana par sabiedrībā aktuālām tēmām, interaktīvu spēļu izveide.

 

Viena ideja var tikt finansēta 30 līdz 300 eiro apjomā. Kopējais konkursa budžets ir 1500€. Idejas var tikt iesūtītas līdz š.g. 7. aprīļa plkst. 23.59. Vairāk informācijas par projektu, nolikums un pieteikuma forma pieejama šeit – Ej.uz/JIL20

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā interesenti tiek aicināti vērsties pie projektu konkursa koordinatores Samantas Bārupes, zvanot uz tālruni +37128338347 vai rakstot uz e-pastu laboratorija@vnf.lv.

 

Foto: Kitija Mūrniece