Trešais Ziedotāju aplis Valmierā - 4700 eiro. Aicinām turpināt atbalstīt!

Trešais Ziedotāju aplis Valmierā - 4700 eiro.  Aicinām turpināt atbalstīt!

Trīs lietas – labas lietas! Aizvadīts jau trešais Ziedotāju aplis, ko rīkoja Valmieras novada fonds, savācot 4 700 eiro. Ideju autoru vārdā fonds saka lielu paldies visiem klātienes un neklātienes ziedotājiem par savāktajiem 4700 eiro ideju īstenošanai, lai biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs” varētu piegādāt siltu maltīti vientuļiem senioriem viņu mājvietās, regbija klubs “Valmieras Fēnikss” izveidotu jaunu sporta laukumu Brenguļos un Valmieras vasaras teātra festivāla biļetes iegādātos vairāk daudzbērnu ģimenes.

 

Ziedotāju aplis Valmierā notika jau trešo reizi, neformālā un draudzīgā atmosfērā pulcējot cilvēkus, kuri bija gatavi uzklausīt trīs lieliskas idejas sporta, kultūras un sociālā jomā, un ziedot tai, ja ideja šķita uzrunājoša. Katrs idejas autors savu ideju skaidroja sešas minūtes un sešas minūtes atbildēja uz atbalstītāju jautājumiem. Pēc tam pasākums turpinājās ar ziedošanas solījumu sesiju, kur draudzīgā un mazliet rotaļīgā gaisotnē ziedotāji cits citu izaicināja, sākot no pieciem eiro līdz pat 300 eiro.

 

Pateicoties atbalstītājiem un savāktajiem 2000 eiro, biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs” gada tumšajos mēnešos piegādās siltas pusdienu maltītes vientuļiem senioriem un citiem valmieriešiem, kas nespēj tās paši sev pagatavot.

 

Savukārt idejām - daudzbērnu ģimeņu teātra izrādes apmeklējums Valmieras vasaras teātra festivālā un sporta laukuma izveide Brenguļos, kur spēlēt regbiju un nodarboties ar citiem sporta veidiem, - vēl nedaudz pietrūkst līdz 2000 eiro, lai izdotos viss iecerētais. Aicinām ar tām iepazīties detalizētāk - https://www.vnf.lv/lv/ziedo/ziedotaju-aplis/ un finansiāli atbalstīt to, kura uzrunā visvairāk!

 

Ziedotāju aplis ir klātienes ziedošanas un naudas solīšanas pasākums, kur satiekas sabiedrisku ideju autori ar cilvēkiem, kuri vēlas Valmierā un tās apkaimes attīstībā ieguldīt finanses un citus resursus. Turklāt tā ir iespēja neformālā gaisotnē satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, iepazīt jaunas jomas, iedvesmoties pašam un motivēt citus, iepazīstot jaunas jomas.

 

Ziedotāju apļa jeb “Giving Circle” ideja pārņemta no rumāņu, ungāru un britu kolēģiem, bet Latvijā jau sekmīgi īstenota Alūksnē, Balvos, Limbažos un Talsos kopš 2017. gada. Pasākumu rīko un atbalstīto iniciatīvu īstenošanu uzraudzīs vietējā labdarības organizācija Valmieras novada fonds.

 

Foto autors: Emīls Vanags